На парафії Покрови Пресвятої Діви Марії (м. Чернівці, Садгора) у приміщенні недільної школи сьогодні мешкають 16 вимушених переселенців.

Недільна школа передбачала простір для навчання і житло для священичих родин. Два священники зі своїми сім’ями живуть на другому поверсі. А перший – катехитичний, де є дві класні кімнати і один більший зал, з початком масштабної війни переобладнали під житло для переселенців. Ще три родини прийняли у будинки, які на цей час є вільними, парафіяни на околиці Садгори.

«Карітас Чернівці» привезли в цей новостворений хостел для переселенців три двоярусні ліжка, шість матраців, індукційну плиту, а також засоби для прибирання та особистої гігієни. Ліжка і індукційниа плита придбана за кошти фонду «Мир та Розвиток».

«Парти повиносили, парафіяни зносили, хто що міг – дивани, ліжка – навіть залізні, розкладушки… - розповідає парох парафії о. Володимир Боровий. – Обладнали хостел для переселенців. Спочатку тут жили тридцятеро людей. Хтось зупинявся на тиждень, хтось на довше, хтось виїжджав, хтось приїджав новий. Зараз є шістнадцятеро, і якщо одним дісталися кращі ліжка чи дивани, то інші користувалися надувними матрацами, які вже були малопридатними для спання. Тому шість зручних спальних місць, які забезпечили «Карітас Чернівці»,  дуже доречні».

Джерело: Карітас Чернівці