21 листопада 2021 року у с. Михальча Сторожинецького деканату у каплиці Архистратига Михаїла відслужено першу Божественну Літургію.

 

Очолив Літургію о. Іван Гопко, декан Сторожинецький, у співслужінні з о. Віталієм Лаврисем, адміністратором парафії, о. Любомиром Іваночком, о. Іваном Шуфлатом та вірними, які спільно молилися у каплиці, обладнаній на першому поверсі новозбудованого парафіяльного дому. Каплиця слугуватиме для парафіяльних потреб, поки не постане повноцінний храм, який наразі на стадії проекту.

Отець Іван Гопко у своєму слові привітав отця Віталія з храмовим святом та першою Літургією на цій парафії, побажав зросту парафіяльній спільноті, яку чекає будівництво храму: «Будівництво храму – велика праця, але найважливіша і важча робота – об’єднання громади довкола храму. І так само треба пам’ятати про храм в людських душах» - підсумував декан Сторожинецький.

В свою чергу отець Віталій висловив радість і вдячність за цей довгоочікуваний день: «Я дуже чекав цього дня, коли у Михальчі відслужу першу Божественну Літургію. І хоч багато праці докладено, щоби так гарно святкувати цей празничний день, сьогодні наша радість більша за втому! Дякую нашому єпископу Йосафату, який повірив мені цю парафію, отцям, котрі сьогодні приїхали молитися, Сестрам Служебницям, котрі супроводжували літургію співом. Дякую всім вам – парафіянам, гостям, жертводавцям. Нехай Господь всім щедро віддячить і благословить!»