Як повідомлялося раніше, духовенство Чернівецької єпархії взяло участь у формаційних курсах в рамках Інституту постійної формації священників, які тривало з 27 вересня по 2 жовтня у Духовно-просвітницькому Центрі сс. Пресвятої Родини в м. Моршин.

 

Слухачі, дізнавшись більше про поняття психічного здоров’я та емоційне вигоряння, зустрілись з Анастасією Широкою, доцентом кафедри психології та психотерапії УКУ, яка розповіла про стрес в житті людини, його дію і як з ним справлятися.

Останнім доповідачем у сфері психології була Олена Купріян, фахівець Центру психічного здоров'я та травмотерапії «Простір надії», котра детально та системно поділилася знаннями про цінності, сенси та щастя.

На завершення формаційних курсів разом з о. Михайлом Мельником єпархіальне духовенство обговорили наступні кроки у формуванні стратегії розвитку єпархії.

Для душпастирів важливо вповні розуміти людину, що складається з тіла, душі та духа. Отримані знання та досвід стануть в нагоді у пастирському служінні, а також допоможе отцям краще розуміти власні почуття і потреби, допоможуть запобігти емоційному вигоранню, яке у більші мірі загрожує тим, хто працює з людьми.