27 вересня для духовенства Чернівецької єпархії розпочалися формаційні курси в рамках Інституту постійної формації священників у Духовно-просвітницькому Центрі сс. Пресвятої Родини в м. Моршин, які триватимуть до 2 жовтня. Курси проходять за підтримки Української соціальної академії.

 

Протягом цього часу відбуватимуться лекції на теми, що стосуються психологічного здоров’я, які проводитимуть психологи, психотерапевти та спеціалісти з Факультету психічного здоров'я УКУ.

На вступній зустрічі пані Олеся Криськів, керівник Центру психічного здоров'я та травматерапії «Простір надії», розповіла про саме поняття психічного здоров’я та важливість турботи про психологічний аспект особистості.

Спікерка з кафедри психології і психотерапії УКУ пані Наталя Ільчишин, ознайомила слухачів з такою досить поширеною проблемою, як емоційне вигорання, вказуючи на причини, механізми дії та як запобігти цьому стану.

Також отці мають можливість відвідувати соляну кімнату, яка є корисною для дихальної системи, а також вживати лікувальну воду для профілактики шлункових захворювань.

Формаційні курси тривають, і у наступні дні духовенство Чернівецької єпархії більше дізнається про стрес, цінності та щастя.