21 вересня 2021 року, владика Йосафат Мощич з нагоди храмового празника здійснив душпастирський візит на парафію Різдва Пресвятої Богородиці та святого Антонія м. Чернівці.

 

Урочистості храмового свята розпочалися зустріччю та привітанням владики Йосафата парафіянами та гостями. На Божественній Літургії з Архиєреєм співслужили парох парафії о. Василь Гасинець з сотрудником о. Віктором Чуляком та єпархіальним духовенством.

У проповіді владика наголосив на важливості слухання Божого Слова: «Марта у своїх клопотах не може принести плід віри. Стає неплідною, подібно смоковниці. Марія ж вибрала єдино вірну частку - послухала Слово Боже, після якого може дати плід. Неслухання Слова є зневагою, відкиданням Божої перспективи, бо Господнє Слово має силу переображувати людину».

У своєму слові єпископ Чернівецький привітав парафіян та гостей, подякував настоятелю храму отцю Василю за вірне служіння на порученій парафії та побажав успіхів у справі розвитку іншої повіреної парафії Преображення Господнього, де планується будівництво храму.

Парох отець Василь у свою чергу подякував владиці Йосафату, отцям за присутність, висловив слова вітання та подяки парафіяльній спільноті, особливо тим, хто активно спричиняється до життя парафії.

Після Архиєрейської Літургії відбулося традиційне освячення води, а парафіяни та гості мали частування.