11 вересня, на Свято Усікновення Чемної Голови Івана Хрестителя, парафіяни м. Вашківці разом з парохом о. Андрієм Куніцьким, спільно з парафіянами м. Кіцмань та Заставної на чолі з парохом о. Василем Петруняком вирушили у духовно-пізнавальну патріотичну подорож визначними місцями Буковини та Поділля.

 

Розпочали свою мандрівку зі спільної Божественної Літургії на Бакоті. Особлива подяка о. Ігору Брицькому (служить у Старій Ушиці, с. Грушці та с. Гораївці Кам'янець - Подільської Єпархії) який уділяв для вірних Святу Тайну Покаяння. Після Святої Літургії був час для кращого ознайомлення з Бакотським скельно - печерним монастирем, який розташований на березі Дністра - території Національного природного парку «Подільські Товтри», Кам'янець-подільського району, Хмельницької області.

Продовжуючи свою подорож, отці з мирянами відвідали м. Кам'янець-Подільський, зокрема монастир Пресвятої Трійці отців-василіан та редемптористський монастир св. Кирила та Методія, Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла та культурні пам'ятки Кам'янця-Подільського.

Заключною частиною поїздки була Хотинська фортеця та зустріч із о. Юрієм Перхуном, який радо зустрів мандрівників та поділився історією Хотина, а відтак помолилися у храмі Преображення Господнього, який сьогодні перебуває на завершальному етапі будови.

Учасники цієї подорожі познайомилися з культурним та духовним багатством лише невеликої частини України, краще познайомилися одні з одним, отримали багато вражень, адже ніщо так не об’єднує, як спільна мандрівка разом з Господом!

Повідомив о. Андрій Куніцький