30 вересня 2021 року в стінах Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці, відбулося благословення та вручення владикою Йосафатом Мощичем шкільних портфелів з необхідним канцелярським приладдям для школярів із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Таке дійство стало можливим за підтримки Карітас України (Caritas Ukraine) та партнерів ROZETKA, EPAM Ukraine, SoftServe.

До участі у акції були запрошені діти, які відвідують Центр дітей та сімей «Дитяче серце - серце Господнє», що діє в Карітас Чернівці, а також діти, якими опікується «Карітас Новоселиця», діти з парафіяльних осередків Карітасу з міста Вижниця, села Банилів та міста Вашківці.

У стіп чудотворної ікони «Надія безнадійних» єпископ Йосафат освятивпортфелики та поблагословив дітей на новий навчальний рік, побажав успіхів у навчанні та закликав молитися за жертводавців, які своїми стараннями долучилися до акції, завдяки якій 150 найбільш потребуючих діток з міста Чернівці та області отримали чудові, якісні шкільні портфелі з необхідним приладдям.

«Щиро вдячні вам за благословення на навчання наших школяриків і гарні подарунки до школи», «Дякуємо вам від щирого серця» - такі відгуки ми отримали від присутніх на святі батьків, а від діток - щирі радісні посмішки та теплі обійми.

Джерело: «Карітас Чернівці»