У понеділок, 12 липня, під час Архиєрейської Літургії у день храмового свята на парафії святих верховних апостолів Петра і Павла м. Чернівці владика Йосафат Мощич рукоположив у дияконський сан піддиякона Андрія Михасіва для служіння у Чернівецькій єпархії.
 
Парафіяни та гості на чолі з парохом о. Валерієм Сиротюком урочисто зустріли єпископа, та запросили очолити Божественну Літургію.
У своїй проповіді єпископ наголосив на вірі верховних апостолів: «Апостолів Петра і Павла ми називаємо стовпами Церкви, і Господь на них опирається, дає ключі Царства Божого. Господь запитує кожного з нас, хто Він є для нас. І цю відповідь маємо давати постійно, це не одноразове визнання, а постійне свідчення віри».
Відтак у часі Літургії владика Йосафат уділив дияконські свячення піддиякону Андрію Михасіву.
На завершення Літургії єпископ Чернівецький побажав нововисвяченому диякону бути ревним служителем у Христовій Церкві та подякував за відвагу служіння на місійних теренах. Диякон в свою чергу подякував владиці Йосафату за уділення свячень, а також усім, хто причетний до формації та попросив вірних про молитовну підтримку.