Сьогодні, 20 червня 2021 року, у м. Новоселиця Новоселицького протопресвітеріату преосвященний владика Йосафат Мощич разом з численним духовенством єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію, а також здійснив Чин освячення престолу та храму Зіслання Святого Духа, парохом якого є о. Роман Заморський.

 

Парох разом з парафіянами та чисельними гостями, що приїхали розділити празник, урочисто зустріли владику, запрошуючи очолити освячення та Святу Літургію.

У своїй проповіді єпископ Чернівецький наголосив на особі Святого Духа, котрий дає нове життя: «Дар Святого Духа – це дар нового життя. Це особливо бачимо на прикладі апостолів. Святий Дух дає їм відвагу проповідувати, і їхню проповідь розуміють усі, хто прийшов святкувати старозавітню П’ятидесятницю. Святий Дух таким чином об’єднує і дає життя іншої якості. Святий Дух сходить і народжує Церкву».

Відтак владика Йосафат подякував отцю Роману, котрий зумів у непростих умовах зорганізувати парафіян, жертводавців, і разом з якими розпочати будівництво храму, що тривало 7 років (з 2008 по 2015 рік), та нагородив отця правом носіння хреста з прикрасами.

У свою чергу отець-парох висловив подяку парафіянам, жертводавцям та добродіям з усієї Чернівецької області і не тільки, завдяки яким і постав храм, внутрішнє наповнення, дитячий майданчик на території.

На завершення, після традиційного водосвяття, на присутніх чекало щедре гостинне частування з нагоди парафіяльного свята.