З благословення владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, з 2 по 14 червня 2021 року, 50 дітей Вижницького деканату з парафій Святих Володимира і Ольги м. Вашківці, Покрови Пресвятої Богородиці смт. Путила та Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця відпочивали та оздоровлювалися в дитячому таборі Карітас Спес с. Яблуниця.

 

Табір організовано стараннями БФ «Карітас Карпати» парафії Святих апостолів Петра і Павла м. Вижниця, парохом якої є о. Василь Стефанко. Проживання і харчування дітей повністю забезпечив Благодійний Фонд Карітас Спес України, м. Київ.

Відпочинок дітей у горах був поєднаний з молитвою, наукою і щоденною Літургією. За час таборування діти мали екскурсії на Буковель, «Полонину Перці», до Перевернутої хати та Парку динозаврів, а також здійснили похід на гору Хом’як. Ігри, танці наповнювали кожен день перебування у таборі позитивними емоціями. Сестри монахині, аніматори, вихователі і священники старалися кожній дитині уділити максимум уваги, наблизити до Бога, щоб діти росли добрими християнами і людьми.

Повідомив о. Василь Стефанко.