Ми відчуваємо біль у серцях багатьох вірних синів і дочок України і просимо засвідчити свої переконання в найбільш відповідний і відповідальний спосіб − звершуючи від п’ятниці, 17 вересня, до неділі, 19 вересня (включно), молитву за збереження сім’ї та України. Віримо, що Господь почує наш молитовний заклик і ця гібридна атака проти сім’ї буде зупинена.

Запрошуємо мешканців Чернівців на нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої "Надія безнадійних".
У ніч з 18 на 19 вересня 2021 р. Б. у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці будемо разом творити молитву біля стіп Пресвятої Богородиці.
Розклад чувань:
21:00 – Вечірня
22:00 – І Наука
22:20 – Вервиця: радісні таїнства
23:00 – ІІ Наука
23:20 – Вервиця: світлі таїнства
00:00 – Молебень до Богородиці
00:30 – Молитви на оздоровлення
00:45 – Архиєрейська Літургія
03:00 – Уділення повного відпусту, наданого Франциском, папою Римським.

Преосвященний владико Йосафате! Єпархіальна курія, духовенство, монашество та вірні Чернівецької єпархії вітають Вас із Днем народження!
 
У цей урочистий та радісний день, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємось до Вашої молитви і просимо милосердного Господа, щоб Він дарував ще більше сил, мудрості та наснаги здійснювати архипастирське служіння.
 
Дякуємо Вам за щире й добре серце, за велику любов, яку Ви несете! Нехай Господь Бог дарує Вам здоров’я і духовну міцність, благодать та довголіття, душевний спокій та успіхи в усіх Ваших задумах.
 
Хай благодать Святого Духа завжди перебуває з Вами! На многії і благії літа, Преосвященний владико!

Сьогодні, 16 вересня, духовенство Чернівецької єпархії у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єдналося у подячній Божественній Літургії за дар життя Преосвященного владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького.

 

Очолив Літургію Митрополит Львівський Кир Ігор Возьняк у співслужінні з Митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином, владикою Йосафатом Мощичем, єпископом Коломийським Василієм Івасюком та ієреями Чернівецької єпархії. Знаковим є те, що саме ці архиєреї є святителями владики Йосафата.

19 вересня о 18:30 у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться презентація фільму-подорожі «Зарваниця». Організаторами заходу є Обнова Чернівці.

 

Вхід безкоштовний.

«Зарваниця» – це фільм-подорож про прочан, які долають сотні кілометрів з карпатської с.Криворівні до святого місця на Тернопільщині. Серед них – і юний хлопець, що вирушає на прощу вперше, і ведучий місцевого телеканалу, і фотограф-ентузіаст, і навіть 80-річна бабуся. Усі вони дуже різні, однак віра в диво об’єднує їх на цьому випробувальному шляху.

  

Дочірні категорії