Як відомо, Папа Франциск, з огляду на напружену ситуацію довкола України, закликав увесь світ, Католицьку Церкву, усіх людей доброї волі молитися за мир і проголосив особливим днем молитви за мир в Україні і світі – середу, 26 січня 2022 року. Чернівецька єпархія долучається до молитви за мир в Україні.
 
Цього дня, з благословення преосвященного владики Йосафата, по парафіях єпархії служитимуться Божественні Літургії в намірі за мир в Україні а після Літургії здійснюватиметься Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом.

У середу, 26 січня, в особливий день Всесвітньої молитви за мир в Україні і світі, який проголосив Святіший Отець Франциск з огляду на нові небезпеки, що загрожують Україні, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ візьме участь у молитовному «марафоні».

Цього дня на ресурсах «Живого телебачення» з 9:00 до 21:00 (за київським часом) відбудеться цілоденне молитовне чування. Вірні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ приймуть молитовну «естафету» о 14.00 та молитимуться до 15.00.

Христос бажає родитися в душі кожного з нас, кожної дитини Божої. Подібно як Марія зачала Слово і його породила, як Церква Христова це Слово зберігає, проголошує, народжує в Євхаристії, в конкретних вчинках любові і милосердя, так само Христос хоче, щоб ми не тільки його почули і зачали, але щоб Слово, зачате в нашій душі, мало шанс в нас народитися і втілитися в творчих діях віри, в милосерді, в ділах; щоб не сталося духовного аборту, коли СЛОВО в нас зачалося, але так і не народилося.

СЕМІНАРИСТИ:

  1. Михайло Паньків
  2. Олег Савчук
  3. Ярослав Якимець
  4. Ярослав Перхун
  5. Іван Ридван
  6. Володимир Дяків
  7. Михайло Липецький
  8. Ігор Зубінський
  9. Василь Арендач
  10. Михайло Винник

Дорогі в Христі! Прийшов час, коли ми з подякою та радістю святкуємо Різдво Христове. Ця подія Воплочення Слова Божого об’являє нам нову, незбагненну звістку не лише про Бога, але й про людину та про все створіння.

Христос приходить до ясел, щоб людина могла Його знайти. Зійшовши з висот, Бог стає для нас дуже близьким. Приходить, щоб дати нам надію, повернути первинну красу нашої душі, опоганену гріхом, та навчити нас любові. Приходить, щоб усі ми, навіть ті, які втратили віру в себе, зрозуміли, що Бог вірить у нас та чекає на нас.

Дочірні категорії