Місійний Дух

Парафія Катедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці, м. Чернівці

Місійно-євангелізаційна група, літньо-зимові сесії школи християнського життя та євангелізації, заняття РУАХ (Любомир Нагірний).

 

«Декада місійності» (о. Валерій Сиротюк, о. Володимир Боровий, о. Роман Заморський, о. Василь Гасинець).

 

Парафія Покрову Пресвятої Діви Марії, м. Чернівці

Місіонер Декади Місійності (М. Марина)

 

Парафія Преображення Господнього, м. Хотин

Місіонер Декади Місійності (Василь Здолини)

 

Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Вижниця

Євангелізатор (о. Василь Стефанко)

Місіонер Декади Місійності (о. Василь Стефанко)

Сопричастя – Єдність – Койнонія

Парафія Катедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці, м. Чернівці

Екуменічні молодіжні міжконфесійні зустрічі (о. Руслан Боровий)

Зустріч всіх парафіяльних спільнот (о. Валерій Сиротюк)

 

Парафія Покрову Пресвятої Діви Марії, м. Чернівці

Екуменічні, міжконфесійні зустрічі (о. Володимир Боровий)

Зустріч всіх парафіяльних спільнот (о. Володимир Боровий)

 

Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Вижниця

Екуменічні, міжконфесійні зустрічі (о. Василь Стефанко)

Зустріч всіх парафіяльних спільнот (о. Василь Стефанко)

 

Парафія Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги, м. Вашківці

Екуменічні, міжконфесійні зустрічі (о. Назарій Мицко)

Зустріч всіх парафіяльних спільнот (о. Назарій Мицко)

Служіння Ближньому – Дияконія

 

Парафія Катедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці, м. Чернівці

Парафіяльна група соціального служіння «Вірні 70+» (Емілія Білінська)

Чернівецький міський благодійний фонд «Карітас Буковини» (о. Валерій Сиротюк).

Парафіяльна їдальня «Книш» (Ірина Аногіна)

Парафіяльна група соціального служіння при недільній школі «Батьки» (Віоріка Прівалова)

Волонтерська допомога бійцям АТО (о. Василь Гасинець)

 

Парафія Покрову Пресвятої Діви Марії, м. Чернівці

Група соціального служіння (п. Клара Русінко)

 

Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Вижниця

Група соціального служіння (Б. Кокура, О. Колотило)

«Карітас-Карпати» (о. Василь Стефанко)

 

 

Провід – Управління Дарами

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці, м. Чернівці

Пастирська рада:

(список на затвердженні єпископа)

Економічна рада:

(список на затвердженні єпископа)

 

Парафія Покрову Пресвятої Діви Марії, м. Чернівці

Пастирська Рада:

о. Володимир Боровий, Клара Русніко, Надія Краснійчук, Г. Красовська, Лариса Старчук, О. Верстяк, В. Дробот, Т. Дячук, Я. Балогур, В. Козак.

Економічна рада:

о. Володимир Боровий, Ю. Кудлик, Дана Боянецька, Д. Дарійчук, Б. Суховерський, Л. Ляльчук

 

Парафія Зіслання Святого Духа, м. Новоселиця

Пастирська Рада:

о. Роман Заморський, Валерій Нікітін, Володимир Близкавка, Леонід Раца, Роман Пивлюк, В’ячеслав Гаращук

Економічна рада:

о. Роман Заморський, Віоріка Довганюк, Людмила Кристодул, Оксана Калинич

 

Парафія Преображення Господнього, м. Хотин

Пастирська Рада:

о. Руслан Боровий, Олександр Кондрюк, Алла Здолини, Василь Андронатій, Володимир Бучка

Економічна рада:

о. Руслан Боровий, Олександр Кондрюк, Надія Сухар, Василь Здолини

 

Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Вижниця

Пастирська Рада:

о. Василь Стефанко, Я. Кичма, Б. Романюк, В. Ільчук, В. Мошуля, О. Фуштей, В. Калінич, І. Химич, В. Павлюк, І. Михайлюк, І.Максимюк, Б. Микитюк, О. Максимюк, О. Романюк, М. Кокура, А. Буриленко, Г. Мошуля, Т. Андрійчук, Н. Колотило

Економічна рада:

о. Василь Стефанко, М. Москалюк, В. Семенюк, Б. Кокура, В. Василевський, М. Мазепа

 

Парафія Покрову Пресвятої Богородиці, м. Путила

Пастирська Рада:

о. Віталій Вінтоняк, Л. Шахрай, С. Степанов, О. Куриндаш, М. Шахрай, Д. Хромей, А. Калиняк, С. Скільська, І. Лабукдяк, М. Мороз

Економічна рада:

о. Віталій Вінтоняк, Є. Псарюк, Є. Лабудяк, О. Уткіна, С. Куриндаш, І. Григорій

 

Парафія Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги, м. Вашківці

Пастирська Рада:

о. Назарій Мицко, Володимир Гіршвельд, Ігор Холявчук, Любов Янко, Володимир Лящук, Сільвія Гакман, Марія Холявчук, Ганна Луцик, Георгій Гриндей, Ірина Ставчанська

Економічна рада:

о. Назарій Мицко, Марія Гриндей, Марта Семенович, Володимир Гіршвельд, Микола Янко

 

Парафія Святого Рівноапостольного Володимира Великого, с. Селятин

Пастирська Рада:

о. Віталій Вінтоняк, Б. Воронський, С. Пінчук, А. Федорчак, Т. Воронська, Л. Данилюк, Є. Гайдеєва, О. Кулаш, О. Юрак

Економічна рада:

о. Віталій Вінтоняк, Ю. Воронський, А. Воронська, М. Лесюк, М. Пінчук, Б. Бечка

ПРОТОПРЕСВІТЕРИ:

Протопресвітер Чернівецький: о. Василь Гасинець

Протопресвітер Вижницький: о. Василь Стефанко

Протопресвітер Кіцманський: о. Василь Петруняк

Протопресвітер Сторожинецький: о. Іван Гопко

Протопресвітер Новоселицький: о. Роман Заморський

Протопресвітер Хотинський: о. Юрій Перхун

 

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРІАТ:

  1. Катедральний Собор Успіння Пресвятої Богородиці

м. Чернівці (адміністратор - о. Валерій Сиротюк)

  1. Парафія Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія

м. Чернівці (парох - о. Василь Гасинець)

  1. Парафія Покрови Пресвятої Діви Марії

м. Чернівці (парох - о. Володимир Боровий)

  1. Парафія Св. Апостола, Первомч. і Архидиякона Стефана

м. Чернівці (адміністратор - о. Роман Заморський)

  1. Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

м. Чернівці (парох - о. Валерій Сиротюк)

  1. Парафія Преображення Господнього

м. Чернівці (адміністратор - о. Василь Гасинець)

 

НОВОСЕЛИЦЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРІАТ:

  1. Парафія Зіслання Святого Духа

м. Новоселиця (парох - о. Роман Заморський)

  1. Парафія Вознесіння Господнього

с. Рідківці (парох - о. Петро Кравчук)

  1. Парафія Святого Пророка Іллі

с. Топорівці (адміністратор - о. Петро Кравчук)

  1. Парафія Святого Архистратига Михаїла

с. Чорнівка (адміністратор - о. Володимир Боровий)

 

ХОТИНСЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРІАТ:

  1. Парафія Преображення Господнього

м. Хотин (парох - о. Юрій Перхун)

  1. Парафія Воздвиження Чесного Хреста

м. Новодністровськ (парох - о. Михайло Лозанчин)

КІЦМАНСЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРІАТ:

  1. Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

м. Кіцмань (парох - о. Василь Петруняк)

  1. Парафія Святого Священномученика Йосафата

м. Заставна (адміністратор - о. Василь Петруняк)

 

ВИЖНИЦЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРАТ:

  1. Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла

м. Вижниця (парох - о. Василь Стефанко)

  1. Парафія Святих Володимира і Ольги

м. Вашківці (адміністратор - о. Андрій Куніцький)

  1. Парафія Покрову Пресвятої Богородиці

смт. Путила (парох - о. Віталій Вінтоняк)

  1. Парафія Рівноапостольних Володимира і Ольги

с. Селятин (адміністратор - о. Ігор Кульчицький)

  1. Парафія Святого Апостола і Євангелиста Йоана Богослова

смт. Берегомет (адміністратор - о. Іван Гопко)

 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ПРОТОПРЕСВІТЕРІАТ:

  1. Парафія Всіх Святих Українського Народу

м. Сторожинець (парох - о. Іван Гопко)

  1. Парафія Покрову Пресвятої Богородиці

смт. Глибока (парох - о. Юрій Сахарчук)

  1. Парафія Пресвятої Трійці

с. Давидівка (адміністратор - о. Руслан Боровий)

  1. Парафія святих верховних апостолів Петра і Павла

с. Нова Жадова (адміністратор - о. Олег Куц)

  1. Парафія Святого Архистратига Михаїла

с. Михальча (адміністратор - о. Руслан Боровий)

  1. Парафія Святого Миколая

с. Великий Кучурів (адміністратор - о. Любомир Іваночко)