31 липня – 1 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженіший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

Програма прощі:

31 липня (субота)

18:30 – Зустріч прочан в с. Крилос (реєстрація).

19:00 - 22:00 – Сповідь.

19:00 – Співана вервиця.

20:00 – Молебень до Богородиці. Похід до княжої криниці, освячення води.

21:30 – Пісні на прославу Пресвятої Богородиці.

21:45 – Вечірня. У часі Вечірні урочисто виносять для почитання чудотворну ікону Матері Божої.

23:00 – Наука про Святі Таїнства. Молитви на оздоровлення. Акафіст до Богородиці.

29 березня з благословення Правлячого Єпископа Чернівецького Йосафата Мощича на Чернівецькій парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що по вул. Капеланській 31, відбудуться молитовні чування із вшануванням пам'яті блаженного священомученика Омеляна Ковча.

Програма ЧУВАНЬ:

19 лютого, вівторок, 19:00 - вул. Капеланська, 31 в приміщенні парафіяльного центру Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія м.Чернівці - зустріч із представниками центру "Емаус".

Центр «ЕМАУС» створений у 2001 році при Українському католицькому університеті.

«Емаус» прагне проголошувати нову модель суспільства, в якому жодна людина не буде відкиненою через свою неповносправність.

Ми віримо – люди з особливими потребами мають унікальне покликання і місію у світі.

Запрошуємо разом познайомитися зі спільнотою Емаус. Центр підтримки людей з особливими потребами

Комісія сакрального мистецтва і культури Чернівецької єпархії УГКЦ, з благословення Правлячого єпископа преосвященного владики Йосафата Мощича, запрошує на науково-мистецьку академію з нагоди 100 - річчя від дня смерті отця Келестина Костецького,

Келестин Костецький (1843-1919 рр.) - священик  УГКЦ, декан  Буковинський  від 1895 року, митрат, почесний крилошанин, апостольський протонотарь, церковний діяч на Буковині, почесний громадянин Чернівців. Автор унікального рукопису «Хроніка парохії греко-католицької в Чернівцях від її основання до часу біжучого».

Особливу цінність мають щоденникові записи Костецького періоду Першої Світової Війни, оскільки він не покинув своєї церкви і своїх парафіян впродовж всієї війни, переживши в Чернівцях всі три російські окупації. У жовтні 1918 року о. Костецький на чолі велелюдної процесії українських міщан та греко-католицького духовенства зустрічав на залізничному вокзалі м. Чернівці легіон Українських Січових Стрільців на чолі з Вільгельмом Габсбургом.

Помер 1 березня 1919 року, похований на центральній алеї Руського цвинтаря в Чернівцях (53 квартал)

У ніч з 21 на 22 липня 2018 р. Б. у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці будемо разом творити молитву в стіп Богородиці... Програма чувань:

21.00 – Архиєрейська Вечірня

22.00 – І наука

22.30 – Вервиця, радісні таїнства